Inaczej - życzyć sobie

Zobacz jak inaczej można określić wyrażenie "życzyć sobie".

Wyrażenie życzyć sobie posiada 28 innych określeń w 3 grupach znaczeniowych

3. Inaczej życzyć sobiew znaczeniu reflektować
chcieć, mieć chęć, mieć ochotę,   
Udostępnij
Zapisz się w historii świata

życzyć sobie
*
Wpisz synonimy
Podaj poprawny adres email

* pole obowiązkowe.

Ten formularz chroniony jest przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.





Zobacz wyrażenia podobne do życzyć sobie:

zydel, zygzak, zysk, zysk, zyskać, zyskiwać, zyskowność, zyskowny, życie, życie, życiodajny, życiorys, życiowy, życzenie, życzeniowy, życzliwość, życzliwy, życzyć, życzyć, żyć,



Powiedz życzyć sobie:  




Zapis słowa życzyć sobie w języku migowym

 

zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'ż'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'y'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Zgłoska CZzapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'y'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'ć'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 's'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'o'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'b'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'i'zapis słowa życzyć sobie w języku migowym. Litera 'e'

Zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Morse'a

 Calcoolator.pl

                                                                                                                                       

Zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a

 

zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. ż zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. y zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. c zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. z zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. y zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. ć zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a.  zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. s zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. o zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. b zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. i zapis słowa życzyć sobie w alfabecie Braille'a. e

Zapis słowa życzyć sobie w alfabecie fonetycznym NATO (ICAO)

 Calcoolator.pl

Zulu Yankee Charlie Zulu Yankee Charlie Sierra Oscar Bravo India Echo

Zapis słowa życzyć sobie od tyłu


eibos ćyzcyż

Zapis słowa życzyć sobie w języku klingońskim (Star Trek)

 

zyczyc-sobie

Zapis słowa życzyć sobie w języku aurebesh (Star Wars)

 

zyczyc-sobie

Zapis słowa życzyć sobie w piśmie runicznym

 

zyczyc-sobie